O mnie

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, coachem i trenerką. Prowadzę spotkania indywidualne oraz szkolenia i warsztaty dla grup i organizacji. Współtworzę programy rozwojowe w ramach sektora edukacji i biznesu.

Pracuję w nurcie psychologii zorientowanej na proces. Dla mnie przygoda z psychologią procesu zaczęła się ponad 10 lat temu – przede wszystkim doświadczyłam i obserwowałam jak ta metoda pomaga budować kontakt ze sobą oparty na akceptacji własnej różnorodności i potrzeb, poczucie wolności wewnętrznej, rozbudza kreatywność i zaufanie do siebie, a dzięki temu wzmacnia poczucie własnej siły i integralności.

Bardzo wierzę i obserwuję to, że kiedy sami zaczynamy szanować i uwzględniać własne emocje, potrzeby, historię życiową, marzenia i wszystkie te kawałki, które być może gdzieś po drodze przestały być zauważane, przynosi to bardzo pozytywne efekty. W taki sposób pracuję z klientami, stwarzając przestrzeń zarówno do bycia sobą, jak i wprowadzania w życie nowych jakości i potrzebnych zmian.

Współtworzę programy rozwojowe w obrębie sektora edukacji i biznesu. Jeden z nich ma na celu uzupełnienie znaczącej luki w ramach szkolnictwa wyższego, polegającej na niedostatecznym wsparciu młodych ludzi w podejmowaniu działań i kierunków studiów, które faktycznie pozwolą im w pełni realizować swój potencjał, mieć poczucie sensu i równowagi w życiu. Pracuję też z młodymi ludźmi w tym zakresie indywidualnie oraz w formie warsztatowej.

Mam również doświadczenie jako manager w biznesie oraz przy wielu projektach społecznych. Zarządzałam m.in. dużymi kampaniami promocyjnymi, współpracowałam z agencjami reklamowymi, domami mediowymi i realizowałam projekty dla instytucji publicznych.
 
Prywatnie uwielbiam spędzać czas w otoczeniu natury i z ludźmi. Jestem też podróżniczką, fotografką, czasem piszę, gram na różnych instrumentach, śpiewam i kocham celebrować życie!