Psychoterapia

Jeżeli często krytykujesz i nie akceptujesz siebie, masz trudności ze swoim poczuciem wartości, chcesz rozwinąć skrzydła, ale czujesz, że coś Cię blokuje, często przeżywasz trudne emocje, jesteś w obciążających relacjach, albo cierpisz i potrzebujesz wsparcia, zgłoś się do mnie.

 

Psychoterapia to proces, który daje możliwość zadbania o ważne obszary swojego życia, dzięki zrobieniu przestrzeni na lepsze poznanie siebie, wyrażenie i uszanowanie swojej historii, zauważanie tego, co było pomijane czy niedoceniane, a dzięki temu docieranie do swojej siły, poczucia sensu i spełnienia. No i prostej radości, bycia ok ze sobą i swoimi emocjami, szacunku do siebie, bycia obecną/obecnym, spokoju lub energii.

W psychologii procesu, droga ta odbywa się poprzez podążanie za procesem klienta. Zakłada, że każdy z nas ma w sobie mądrość, rozwiązania i odpowiedzi, które odnajdujemy i integrujemy w procesie terapii. Bardzo szanuję ten nurt m.in. za to, że nie wkłada człowieka w szufladki, nie wychodzi z pojęcia jednej, właściwej normy dla wszystkich. Zamiast tego otwiera różne drzwi, umożliwiając klientom rozwijanie się w swoim własnym, niepowtarzalnym wydaniu i wydeptywanie swoich własnych ścieżek. I jest to bardzo spójne z tym, w co wierzę i sama przez wiele lat doświadczałam tego efekty. Obserwuję też przemianę moich klientów i widzę jak wielką siłę ma to podejście.

 


W zależności od Twoich potrzeb, psychoterapia może być procesem krótko lub długoterminowym, a spotkania odbywają się z różną częstotliwością. Zazwyczaj jest to raz w tygodniu. Sesja trwa 60 minut. Zgłoś się na pierwszą konsultację, aby porozmawiać i dowiedzieć się jak i nad czym możemy razem pracować.