Coaching

Masz czasami poczucie, że nie wiesz do końca, czego tak naprawdę chcesz, trudno jest Ci się skupić na swoich celach i działaniach, podjąć decyzję, albo szybko tracisz wiarę w siebie? Potrzebujesz czegoś namacalnego, co doda Ci energii, zwiększy motywację i pomoże w realizacji Twoich planów i marzeń? Chcesz przyjrzeć się decyzji, którą masz do podjęcia, nauczyć lepiej zarządzać swoim czasem i energią, odnaleźć swoją ścieżkę kariery lub rozwoju osobistego potencjału? Coaching będzie rozwiązaniem dla Ciebie.

Coaching jest sztuką wspierania w odkrywaniu i nazywaniu swoich celów, wartości, zasobów i mocnych stron. Pomaga w planowaniu działań, robieniu kolejnych kroków w kierunku swojego celu oraz osiąganiu osobistej skuteczności. Razem z coachem przechodzisz przez proces eksploracji i zmiany, w którym to Ty jesteś ekspertem i dzięki odpowiednim narzędziom, pytaniom i tworzeniu przez coacha odpowiedniej przestrzeni dla Ciebie, uzyskujesz odpowiedzi na wiele ważnych pytań, wskazówki jak działać, na czym się skupić i skąd czerpać siłę.

Proces coachingowy trwa zazwyczaj od 8 do 12 sesji, odbywa się z różną częstotliwością – najczęściej raz na 2 tygodnie, ale może być to rzadziej lub częściej w zależności od Twoich potrzeb. Sesja trwa 1,5 h. Zgłoś się na spotkanie konsultacyjne, aby porozmawiać i dowiedzieć się jak i nad czym możemy razem pracować.