O MNIE

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką w nurcie psychologii zorientowanej na proces, life & business coachem oraz trenerką umiejętności miękkich. Prowadzę sesje indywidualne, szkolenia i warsztaty dla grup i organizacji. Projektuję i realizuję programy rozwojowe w ramach sektora edukacji i biznesu.

Praca z ludźmi to moja pasja i czuję ogromny przywilej, że mogę wykonywać ten zawód. Wspieram klientów w budowaniu kontaktu ze sobą, opartego na akceptacji własnej różnorodności i potrzeb, poczuciu wolności wewnętrznej i szacunku do samego siebie.

W moim doświadczeniu zawodowym obserwuję z przyjemnością, jak takie podejście wzmacnia zaufanie do siebie, poczucie własnej siły i integralności, a także sprzyja kreatywności, spokojowi wewnętrznemu i bardziej skutecznemu osiąganiu celów życiowych i zawodowych.


Obecnie rozwijam autorski projekt Akademii Kobiecego Leadershipu. Jestem również współtwórczynią Programu School of Life, Rok Laby oraz Dyplom na Start – up.

Mam wieloletnie doświadczenie jako project manager w biznesie oraz przy wielu projektach społecznych. Zarządzałam m.in. dużymi kampaniami promocyjnymi, współpracowałam z agencjami reklamowymi, domami mediowymi i realizowałam projekty dla instytucji publicznych.
 
Uwielbiam spędzać czas w otoczeniu natury i z ludźmi. Jestem podróżniczką, fotografuję, gram na różnych instrumentach, śpiewam i kocham celebrować życie!

Ponad wszystko jednak lubię robić rzeczy i projekty, które sprawiają, że życie ludzi zmienia się na lepsze 🙂


  • Dzięki sesjom z Dominiką cieszę się teraz z podjęcia odważnych życiowych decyzji, umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami i odnalezienia drogi powrotnej do prawdziwej siebie.
    Magda
  • Dominika zaraża energią, wytwarza poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia i motywuje do działania.
    Karolina
  • Dominika ma rzadki dar - jej praktyka jako psychoterapeutki i coacha jest połączeniem przenikliwości i pytań, które trafiają w samo sedno.
    Kasia