Warsztaty i programy rozwojowe

Warsztaty grupowe przynoszą niezwykłe efekty. Uwielbiam tą formę pracy z ludźmi. Organizuję zarówno krótkie i dłuższe warsztaty tematyczne, jak i wielomiesięczne programy rozwojowe.

Realizowałam i współtworzyłam m.in. Program „Rok Lab-ów”, skierowany do młodych ludzi poszukujących swojej drogi osobistej i zawodowej. Program ten wypełnia znaczącą lukę w ramach szkolnictwa wyższego, polegającą na niedostatecznym wsparciu młodych ludzi w podejmowaniu działań i kierunków studiów, które faktycznie pozwolą im w pełni realizować swój potencjał na rynku pracy, mając jednocześnie poczucie sensu i równowagi w życiu.

W pracy z grupami korzystam z metod psychologii zorientowanej na proces, narzędzi coachingowych oraz doświadczeń i inspiracji trenerów z całego świata, od których miałam przyjemność się uczyć w ramach konferencji, seminariów oraz wielu innych projektów, w których brałam udział.


WYJAZDY I GRUPOWE DOŚWIADCZENIA OUTDOOROWE

Bardzo ważną częścią mojej pracy warsztatowej są wyjazdy rozwojowe, podczas których wykorzystuję również metody outdoorowe oraz tzw. „experiential learning”, czyli naukę poprzez doświadczenie.

Organizuję hikingi nocne, wyprawy w góry, spływy kajakowe, grupowe zajęcia na linach i inne doświadczenia, które silnie angażują uczestników, budują poczucie przynależności, wspólnoty, pozwalają im odkrywać siebie i swój potencjał w działaniu, często wnosząc ogromne zmiany. Gorąco zachęcam do spróbowania!