PSYCHOTERAPIA

Jeżeli masz trudności ze swoim poczuciem wartości, często krytykujesz i nie akceptujesz siebie, chcesz rozwinąć skrzydła, ale czujesz, że coś Cię blokuje, często przeżywasz trudne emocje, jesteś w obciążających relacjach, albo cierpisz i potrzebujesz wsparcia, zgłoś się do mnie.

Psychoterapia to proces, który daje możliwość zadbania o ważne obszary swojego życia, dzięki lepszemu poznaniu siebie, wyrażeniu i uszanowaniu własnej historii życiowej i docieranie do swojej siły, poczucia sensu i spełnienia. To również droga do większej radości, samoakceptacji, szacunku do siebie, bycia obecną/obecnym, spokoju wewnętrznego i energii życiowej. Proces ten odbywa się w życzliwej, pełnej bezpieczeństwa i szacunku relacji z psychoterapeutą.


  • Kiedy człowiek jest w stanie zaufać naturze i akceptować to, co się wydarza, przemiana dokonuje się samoistnie.
    Arnold Mindell

MÓJ STYL PRACY:

Pracuję głównie w nurcie psychologii zorientowanej na proces, wzbogacając go o narzędzia i wiedzę z zakresu podejścia psychodynamicznego, integratywnego oraz metod pracy traumą.

Wierzę, że każdy z nas ma w sobie mądrość i odpowiedzi na nurtujące nas pytania, tylko czasem nie mamy do nich dostępu. Gdy zaczynamy szanować i uwzględniać własne emocje, potrzeby, historię życiową i wszystkie te kawałki, które być może gdzieś po drodze się pogubiły, odzyskujemy ten dostęp i odczuwamy na sobie bardzo leczące efekty.

Dlatego w pracy z klientami stwarzam przestrzeń zarówno do bycia sobą, jak i wprowadzania w życie nowych jakości i potrzebnych zmian.

Podstawową wartością w pracy terapeutycznej jest dla mnie bezwarunkowy szacunek, akceptacja, życzliwość i uważność dla moich klientów oraz ich przemyśleń i przeżyć.

Bardzo ważne jest dla mnie również nie wkładanie człowieka w szufladki i pojęcie jednej normy właściwej dla wszystkich. W to miejsce pracuję z klientami, umożliwiając im rozwijanie się w swoim własnym, niepowtarzalnym wydaniu i wydeptywanie swoich własnych ścieżek.


MOJE UPRAWNIENIA

Posiadam rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu do prowadzenia terapii indywidualnej i pracy z grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.

Jestem absolwentką psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Wiedzę i kompetencje psychoterapeutyczne rozwijałam w ramach Programu Licencyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu, Międzynarodowej Szkole Psychologii Procesu im. Arnolda Mindella oraz w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii.


KOSZT SESJI: