LEADERSHIP COACHING

  • Najbardziej skutecznymi liderami są ci, którzy kierują się poczuciem osobistej siły - siły niezwiązanej z zewnętrznym statusem, rangą lub pozycją.
    Julie Diamond

Posiadaczko własnego biznesu, managerko, prezesko, innowatorko społeczna, założycielko fundacji, koordynatorko zespołu, aktywistko, liderko w swojej branży, zmieniaczko świata.

KOBIETO, DZIEWCZYNO – JESTEŚ LIDERKĄ!

A bycie liderką to wzrosty i spadki motywacji, gubienie i znajdowanie na nowo wizji, odwaga oraz dotykanie swojej wrażliwości, czasem ekscytacja i sukces, a czasem stres i zwątpienie w siebie oraz wiele innych doświadczeń.

Na ogół nie mówi się o tym głośno i zostajemy z tym same, skrywając to, co przeżywamy i czując, że utknęłyśmy. Tymczasem nasze reakcje są zupełnie naturalne, a wyzwania i trudności są nieodłączną częścią drogi. Ważne jednak, żeby nie zostawać w takich chwilach samej i dać sobie prawo do otrzymania wsparcia z zewnątrz.

Zadbaj o siebie w towarzystwie zaufanej osoby, która będzie wspierać Cię w budowaniu własnej mocy na Twojej liderskiej drodze i skorzystaj z sesji coachingowych zaprojektowanych dla kobiet takich, jak Ty. Zapraszam!


ZBUDUJ SWOJA MOC OSOBISTĄ


– Zbuduj świadomość własnych zasobów i mocnych stron i naucz się z nich lepiej korzystać.

– Sprawdź co Cię blokuje w działaniu i wypracuj nowe strategie skuteczne dla Ciebie.

– Zrób przestrzeń na własne emocje i zadbaj o siebie w procesie wzrostu i transformacji.

– Przyjrzyj się jaka jest Twoja narracja na swój własny temat i przeformułuj ją na bardziej wspierającą.

– Rozpoznaj i zbuduj swój własny styl liderowania.

– Popracuj nad sposobami radzenia sobie z konfliktem i komunikacją w trudnych sytuacjach.

– Osiągaj założone cele, poprzez strategię działania dopasowaną do Ciebie.

– Nie zostawaj sama w swoim procesie rozwoju, uzyskaj wsparcie, empatię i życzliwość, które dadzą Ci napęd do działania, energię i wiarę w siebie.

Zapraszam na konsultację, na której lepiej się poznamy i porozmawiamy o indywidualnym celu, dopasowanym do Twoich potrzeb 🙂

O MNIE

Jestem life&business coachem, psychoterapeutką, trenerką umiejętności miękkich, liderką, innowatorką społeczną, autorką programów edukacyjno-rozwojowych i przedsiębiorczynią. Mam ponad 10 lat doświadczenia w biznesie i projektach społecznych jako Project Manager, a także doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy.

Na podstawie wielu lat pracy z kobietami oraz własnych doświadczeń, wiem, jak ważne jest sięganie po wsparcie i obecność drugiej osoby, na różnych etapach naszej drogi.

Całym sercem i swoimi działaniami zawodowymi wspieram kobiety w stawaniu się liderkami, sięganiu po władzę, zabieraniu głosu, zajmowaniu przestrzeni i odważnej realizacji swoich celów i marzeń.


  • Współpraca z Dominiką, jej pozytywne nastawienie, otwartość, chęć pomocy i wysłuchania, dały mi mnóstwo siły do podjęcia bardzo ważnych życiowych decyzji. Polecam gorąco!
    Natalia
  • Dzięki sesjom z Dominiką cieszę się teraz z podjęcia odważnych życiowych decyzji, umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami i odnalezienia drogi powrotnej do prawdziwej siebie.
    Magda