MASTERMIND DLA MŁODYCH LIDEREK

LIDERUJ DBAJĄC O SIEBIE


Wychodzisz do świata ze swoimi pomysłami, wymyślasz i realizujesz projekty, tworzysz firmę lub fundację, masz misję?

Potrzebujesz regularnie konsultować swoje pomysły z osobami podobnymi do Ciebie, wzajemnie się inspirować oraz dzielić doświadczeniem?

Szukasz kontaktów, networkingu i możliwości nawiązania współpracy z innymi młodymi liderkami?

Potrzebujesz sprecyzować cele, dopracować strategię działania, uzyskać feedback odnośnie swoich pomysłów, zrobić burzę mózgów nad jednym ze swoich wyzwań?

Jesteś młoda i czujesz, że najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie kontakt z osobami w podobnym wieku?

Jeżeli te stwierdzenia są Ci bliskie, zadbaj o siebie, dołączając do Masterminda!

 • "Otocz się ludźmi, którzy sprawią, że wzniesiesz się wyżej."
  Oprah Winfrey

CZYM JEST MASTERMIND?

Mastermind, to regularne spotkania niewielkiej grupy osób w celu wzajemnego wspierania się w rozwoju własnych pomysłów, projektów lub biznesów, dzieleniu się swoją wiedzą, motywowaniu i inspirowaniu się wzajemnie.

DO KOGO SKIEROWANY JEST MASTERMIND?

Dla dziewczyn i młodych kobiet w wieku 18-30 lat, które rozwijają i wcielają w życie swoje pomysły, projekty, marzenia, bez względu na ich formę. Liczba osób w grupie to maksymalnie 6. Grupa spotyka się w stałym, zamkniętym składzie.

RAMY CZASOWE

Spotkania będą odbywać się co 2 tygodnie. Każde z nich będzie trwało 3,5 h. Planuję uruchomić 2 grupy – przedpołudniową i popołudniową, możliwy tryb weekendowy w zależności od preferencji. Dokładnie godziny i dni do ustalenia. Rozpoczynamy w kwietniu i pracujemy wspólnie przez okres około 4 miesięcy, czyli do końca czerwca (6 spotkań).


FORMA SPOTKAŃ

Spotkania będą facylitowane przeze mnie, a ich celem jest stworzenie przestrzeni do rozwoju, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji przez uczestniczki grupy.

W trakcie spotkań każda z Was będzie miała okazję skupić się na ważnym dla siebie temacie i poprosić grupę o różne formy wsparcia:
burzę mózgów – kreatywność grupy, z której możesz zaczerpnąć, gdy utkniesz i zastanawiasz się, co dalej;
dzielenie się doświadczeniami – wysłuchaj innych osób, które mierzyły się z podobnymi do Ciebie wyzwaniami, a czasem nawet znalazły już rozwiązania 🙂
mini-lab – sprawdź jak Twoje pomysły są widziane z zewnątrz, w bezpiecznej atmosferze i dostań feedback;
sesję coachingową – krótka sesja, którą poprowadzę, zgodnie z Twoimi potrzebami, połączona ze wsparciem coachingowym grupy;
empowerment – pigułka mocy od grupy, która przypomni Ci o Twoich dobrych stronach, talentach i zasobach, gdy opadniesz z sił.

Ponadto, w zależności od potrzeb, zaproponuję też różnorodne narzędzia coachingowe oraz biznesowe, wzmacniające Ciebie i Twoje przedsięwzięcie. Mastermind będzie działał na zasadach ustalonych wspólnie przez grupę, co uwzględnia również wszelkie inne formy kreatywności i pomysłów wniesionych przez uczestniczki 🙂


 • CO ZYSKASZ DZIĘKI MASTERMINDOWI?

  - Motywację, dyscyplinę i lepsze zarządzanie swoimi zasobami dzięki regularnym spotkaniom.

  - Wsparcie w realizacji Twoich pomysłów i kontakty z innymi liderkami.

  - Określenie lub urealnienie Twoich celów i strategii działania.

  - Potencjalne korzyści finansowe - zaczniesz zarabiać lub zwiększysz zarobki, dzięki uruchomieniu konkretnych projektów lub usprawnień.

  - Konkretne wskazówki i wiedzę merytoryczną oraz praktyczną przydatną w działaniu, prowadzeniu firmy/przedsięwzięcia.

  . .

O MNIE

Jestem psychoterapeutką, coachem, trenerką umiejętności miękkich, innowatorką społeczną, autorką programów edukacyjno-rozwojowych i przedsiębiorczynią. Współtworzę i nadzoruję merytorycznie program rozwojowy dla młodych ludzi – School of Life. Mam ponad 10 lat doświadczenia w biznesie i projektach społecznych jako Project Manager.

Przede wszystkim jednak jestem kobietą i na podstawie doświadczenia mojego oraz moich klientek wiem, ile znaczy bycie otoczoną przez wspierających ludzi, gdy zaczynamy realizować swoje pomysły. Sama tego po ludzku potrzebuję i chciałabym to dawać też innym kobietom i dziewczynom.

Całym sercem i swoimi działaniami zawodowymi wspieram kobiety w stawaniu się liderkami, sięganiu po władzę, zabieraniu głosu, zajmowaniu przestrzeni i odważnej realizacji swoich celów i marzeń.